Prins Bernhardplein 19 Utrecht
Omschrijving
Ruim 3-kamerappartement met twee zonnige balkons op het Prins Bernhardplein
Dit lichte en goed ingedeelde appartement biedt alles wat je zoekt: een ruime woonkamer met veel daglicht, twee slaapkamers, een aparte keuken en een twee zonnig balkons. Gelegen in een levendige buurt met alle voorzieningen binnen handbereik!
V 3-kamerappartement met veel lichtinval (voormalig 4 kamer appartement)
V 2 zonnige balkons op het noordwesten en zuidoosten
V Ruime doorzonwoonkamer met eetgedeelte
V Aparte keuken met toegang tot balkon
V Gelegen in de levendige wijk Zuilen
V Nabij OV, winkels, horeca en groen
V Gratis parkeren voor de deur
V Energielabel E (2035)
V Actieve VvE, servicekosten bedragen € 224,19 per maand
V Oplevering in overleg
De ligging van het appartement is ideaal in Zuilen, een bruisende wijk met veel voorzieningen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij winkelcentrum Rokade of de Amsterdamsestraatweg, waar je ook tal van hippe koffietentjes en eetgelegenheden vindt. Het lekkerste ijsje haal je bij ijssalon Roma. Zin in groen? Het Julianapark ligt op loopafstand, perfect voor een ontspannen wandeling of een sportieve hardloopsessie. Met de fiets ben je in 13 minuten in het centrum van Utrecht, Station Zuilen ligt om de hoek voor snelle OV-verbindingen straat en ook uitvalswegen (A2, A27) zijn goed bereikbaar.
INDELING
begane grond:
Centrale hal met postbussen, een eigen berging en trapopgang naar boven.
1e verdieping:
Bij binnenkomst tref je een ruime hal met toegang tot alle vertrekken. De woonkamer is heerlijk licht en biedt ruimte voor een fijne zithoek en een eethoek vanuit de woonkamer heb je toegang tot het eerste balkon op het zuidwesten, waar je heerlijk kunt genieten van de ochtendzon. De keuken beschikt over inbouwapparatuur zoals een gasfornuis en afzuigkap, in de keuken is er ook een aansluiting voor de wasmachine. Vanuit de keuken heb je toegang tot het tweede balkon op het noordwesten, waar je ’s middags en ’s avonds heerlijk van de zon kunt genieten. Het appartement beschikt over twee slaapkamers: een ruime hoofdslaapkamer en een lichte tweede kamer. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel, en het toilet bevindt zich apart.
Kortom, een fijn appartement op een centrale locatie! Zie jij jezelf hier al wonen? Maak dan snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Er zijn diverse NVM-clausules van toepassing (zie brochure). Gunning aan verkoper.