Van Leeuwenhoekplantsoen 3 Vleuten
Omschrijving
Wonen aan een rustig groen plantsoen midden in het dorp op een perceel van 311 m2, met 147 m2 woonoppervlakte, een heerlijke tuin, een oprit en een garage.
Fraai gelegen, netjes onderhouden geschakelde 2-onder-1-kap woning met volop ruimte voor het hele gezin. De woning is gelegen op een mooie kavel van 311m2 eigen grond en heeft een heerlijke, zonnige achtertuin, een voortuin, een oprit voor het parkeren van je auto op eigen terrein en een ruime garage.
Kortom:
V Ideaal gezinshuis!
V 147m2 woonoppervlakte
V Heerlijke zonnige achtertuin
V 12 zonnepanelen
V Energielabel C
V Uitbouwen nog mogelijk
Kenmerkende eigenschappen van de woning zijn; de leuke, rustige ligging in het centrum van Vleuten, de lichte halfopen keuken, de gezellige ruime woonkamer met schouw, de serre, de ruime slaapkamers op de eerste en tweede verdieping, de garage en de riante tuin.
De locatie middenin het dorp Vleuten is perfect, op een heerlijke rustige plek met vrij uitzicht aan de voorzijde, maar de winkels en diverse horeca op loopafstand. Tevens bevinden zich een aantal basisscholen, kinderopvang, een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand. Lekker recreëren in het Maximapark met haar kilometers lange Lint of een frisse duik in de Haarrijnse Plas? Dit behoort allemaal tot de mogelijkheden. Woning ligt verder zeer centraal ten opzichte van alle uitvalswegen A2, A12, A27 en A28. Het treinstation is binnen enkele minuten bereikbaar.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal, moderne toiletruimte met fontein, trapopgang naar de eerste verdieping. Ruime, lichte woonkamer met een open haard ( gas ), vrij uitzicht over het plantsoen aan de voorzijde en dubbele tuindeuren aan de achterzijde. Vanuit de woonkamer bereik je de halfopen keuken. Aan de achterzijde is de halfopen keuken gesitueerd. De keuken is voorzien van een hoek-opgesteld keukenblok met granito aanrechtblad, veel kastenruimte en inbouwapparatuur.
Tuin:
De verzorgde “Engelse” tuin ligt heerlijk rustig en vrij. Door zijn riante afmetingen en vrije ligging kun je de gehele dag van de zon genieten. De tuin is fraai aangelegd met een ruim terras, een vijver, heggen en mooie borders.
Eerste verdieping:
Overloop met trapopgang naar de tweede verdieping. Op de eerste verdieping zijn 3 multifunctionele slaapkamers mogelijk. Nu lopen de 3 slaapkamers in elkaar over, dit is eenvoudig weer terug te brengen naar 3 separate slaapkamers. De gemoderniseerde, functionele badkamer heeft een ruime douchecabine, een ligbad, een 2de toilet en een vaste wastafel met badkamer meubel.
Tweede verdieping:
Op deze etage vindt u 2 slaapkamers en een bergruimte. Een ruime slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde en een kleinere kamer aan de voorzijde met een raam aan de zijkant van de woning. In de kleine kamer is tijdelijk een toilet en een douchecabine geplaatst. In de bergruimte is de opstelplaats voor de cv-combiketel.
Bijzonderheden:
– Woonoppervlakte: ca. 147 m2;
– Perceeloppervlakte: 311 m2;
– Bouwjaar: medio 1971;
– Definitief energielabel C;
– Voorzien dubbel glas;
– Verwarming middels cv-combiketel (2010);
– Notaris voorkeur verkoper;
– Oplevering in overleg ( kan snel )
Verkoop geschiedt altijd onder voorbehoud gunning verkoper.
Interesse? Maak dan snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda.
Uw (NVM) aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl of op Funda.nl
We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan extra clausules in, zoals: over de meetinstructie, het energielabel, de nutsbedrijven, een ouderdomsclausule en een clausule over de notariskosten.
Voor deze woning is geen vragenlijst en lijst van zaken ingevuld. De woning wordt geleverd as is where is. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je bij ons opvragen.